Towarzystwo Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół

Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim

Święto Patrona zawsze obchodzimy

W piątek (3 marca) w naszej szkole, jak co roku, młodzież w gronie nauczycieli i zaproszonych gości obchodziła Święto Patrona.

Marcowe święto to jest początek uroczystości w „Chreptusie”, który jak wiecie, w tym roku obchodzi swój jubileusz – 11o lat istnienia. W planach dyrekcji szkoły z tej okazji jest między innymi zagospodarowanie dziedzińca, na którym pojawią się specjalne ławeczki. Jedną ufundują tegoroczni maturzyści, drugą zakupi nasze Towarzystwo Absolwentów, które szykuje się do XI Zjazdu. Czy podoba Wam się taki pomysł?

3 marca, na obchodach Święta Patrona nasze Towarzystwo reprezentowali: prezes Jolanta Chwałek oraz wiceprezes Maria Bryła oraz byli dyrektorzy szkoły Lucjan Stojek, Jerzy Nowak,  Sławomir Miszczuk. Miło nam było spotkać się również z Andrzejem Zajączkowskim – Honorowym Członkiem Towarzystwa.

Piękny program artystyczny przygotowali uczniowie. Było bardzo uroczyście. Nie zabrakło tortu, który pokroiły : pani dyrektor oraz pani prezes. Dziękujemy za zaproszenie.

 

 

Więcej informacji już wkrótce.

Towarzystwo Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowicza w Ostrowcu Świętokrzyskim
27-400 Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Rosłońskiego 1
Nr konta 53 8507 0004 2001 0053 5049 0001
Bank Spółdzielczy w Ostrowcu Świętokrzyskim
NIP 661 20 74665
Towarzystwo Absolwentów, Wychowanków i Przyjaciół Gimnazjum i Liceum Ogólnokształcącego im. J. Chreptowiczaw Ostrowcu Świętokrzyskim - 2020
realizacja: dwarazy.com